Plaza Cubes Çağrı Merkezi Numarası

Plaza Cubes  sanal ofis kiralama veya hazır ofis kiralama ihtiyacı olan girişimciler için hizmet vermektedir. Prestijli Plazalarda ofislerin, kurumsallığın ihtiyaçları gözetilerek dekore edilip sanal ofis ve hazır ofis konseptlerini kaliteli birer çalışma alanı haline getirmiştir. Geleneksel ofis çalışma alanları yerine, moderndekorasyonlu, dinamik ve profesyonel bir grup tarafından yönetilen ofis ortamlarında, sizlerin sadece işlerinize konsantre olmanız sağlanmaktadır.

Peki Nedir Bu Sanal Ofis

Sanal ofis kiralama, işyeriniz için yasal sabit bir adres olarak verebileceğiniz, kargo ve postalarınızın karşılandığı ve müşterilerinizle toplantılar yapabileceğiniz ancak size ait bir çalışma alanınızın olmadığı bir ofis çözümüdür.
Sanal ofis çözümlerinde, gelen telefon aramalarını şirket isminiz ile cevaplanır. Kargo, posta ve yasal tebligatlarınız sizin adınıza teslim alınır ve sizlere bildirilir. İhtiyacınız olduğunda ofis ve toplantı odası kullanabilirsiniz. Gün içinde salonlarımızda çay ve kahve ikramlarından sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz. Geleneksel ofis gibi depozito ve diğer ofis masraflarının derdi olmaksızın kredi kartınızla 9 taksit olarak ödeme yapabilir ve sanal ofisinizi ayağınıza getirtebilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralama ve Hazır Ofis Kiralama için 444 56 07 nolu telefonu arayabilirsiniz.

12 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?