Sanal Ofis Kiralama İletişim Telefon Numarası

Sanal Ofis Kiralama ve Hazır Ofis Kiralama

Yurtdışında yapılan bir ankete göre, esnek çalışmak maliyetleri düşürüyor ve çalışanın verimliliğini artırmasına yardımcı olduğunu bulunmaktadır. İnsan Kaynakları direktörlerinden girişimcilere esnek ofis alanları, her türlü iş insanının daha iyi çalışmasına yardımcı olmaktadır. Ankete katılanların Yüzde 79’u esnek çalışma alanı, şirketlerinin başarısında rol oynadığı söylenebilir. Yazının devamında bu hizmet ile alakalı bilgilere ve İletişime geçmek için telefon numarasında ulaşabilirsiniz.

Sanal Ofis’ten kimler yararlanabilir?

Sanal Ofis‘in esnekliği ve bir çok konuda faydaları, birçok şirketin satışlarını arttırmasına ve işini büyütmesine olanak sağladığı anlamına gelir, örneğin;

 • Ev adreslerini ve cep telefon numaralarını evlerinde kullanmak istemeyen işlerine yeni başlayanlar
 • Müşterilerinin ofisinde çalışan ve yine de bağımsız bir pazarlama kimliğini sürdürmeye ihtiyaç duyan profesyoneller
 • Yeni şehirlere veya ülkelere genişleyen işletmeler
 • Farklı coğrafyalara hizmet verebileceklerini bilen şirketlerin henüz orada iş kazanmak için ilgilerini göstermeleri gerekiyor.
 • Bununla birlikte, resepsiyon görevlisine veya yönetici desteğine ihtiyaç duyan operatörler, bir çalışanı işe alma riskini, masrafını ve zorluğunu haklı çıkartamazlar
 • Günün büyük bölümünü potansiyel müşterilerin ofisinde geçiren ancak toplantılar arasında çalışmak için güvenli ve üretken bir alana ihtiyaç duyan satış ekipleri
 • Tutarlı premium ofislere ihtiyaç duyan ve dünyanın en dinamik şehirlerinde desteği olan global gezginler
 • Milyonlarca lirası olmayan 5 yıldızlı bir kurumsal varlığa sahip olmayı umursayan biri

Sanal Ofis sağlayıcısı seçerken sorulması gerekenler

Ne aldığınızı bildiğinizden emin olun;

 • Ne kadar süre ve ne kadar kararlısın? Pek çok tedarikçi sizi aylarca kilitler ve yıllık sözleşmeler için fiyat teklifi verirken, Servcorp’un sözleşmeleri bir ay kadar kısa bir süredir.
 • Satın almadan önce deneyebilir misin? Servcorp, tüm Sanal Ofislerini ilk ay boyunca ücretsiz olarak sağlıyor, bu nedenle avantajlarından memnun kalacağınızdan eminiz.
 • Kaç tane yer kullanabilirsin? Sadece bir avuç oyuncu birden fazla şehirde, küresel olsa bile.
 • Arama cevaplama talimatlarınızı ne kadar kolay değiştirebilirsiniz?
 • Faturanızı anlayabilir ve istediğiniz zaman çevrimiçi olarak erişebiliyor musunuz?
 • Müşterilerinizle ofislerde tanışmaktan gurur duyar mı yoksa etkilenmeyeceklerinden mi korkuyorsunuz?
 • Gerektiğinde sizi destekleyecek personel var mı, yoksa operasyon çıplak kemikler mi?
 • Çalışma alanları üretken mi, yoksa kafelerden daha mı iyi?

Temel nedenler arasında düşük işletme maliyetleri ve tesislerin ve sosyal alanların maksimum verimlilik için ayarlanmış olması bulunmaktadır. Ek olarak, dünyanın dört bir yanındaki kasaba ve şehirlerde bulunan esnek çalışma alanları ile profesyoneller, işe alım zamanlarını ve maliyetlerini azaltabilir, ayrıca evleriyle iş yaşamları arasında daha iyi bir denge kurabilirler.

Önümüzdeki yıllarda çeviklik, işletmelerin başarılı olmasında her zamankinden daha önemli olacak ve esnek çalışma alanları kilit rol oynayacaktır. Şirketler, yeni pazarlara ve konumlara verimli bir şekilde genişleyebilecek, hızda aşağı veya yukarı ölçeklenebilecek, riski yönetebilecek ve giderleri azaltabilecek.

Belirsizlik, hızlı büyüyen şirketler için büyük bir zorluk teşkil ediyor. Ancak değişen ve öngörülemeyen riskler karşısında yeni iş uygulamaları kök salmaktadır. Tarihsel olarak, genç firmalar daimi ofislerde ve uzun vadeli kiralamalarda güvenlik aradılar. Bununla birlikte, artan bir veri yapısı, çevik olmanın karşılığını ödediğini göstermektedir. Esnek çalışma olanaklarına artan taleple birlikte ortak ve ortak çalışma alanlarındaki artış, hızlı büyüyen şirketler için büyük bir fırsat sunuyor.

Çalışma ortamları

Birden fazla şehir, ülke ve koşullarda dağıtılmış ekipler norm haline geliyor. Tam zamanlı çalışanlar ile sözleşme ve geçici personelin karışımı büyüyor. Sonuç olarak, bu yeni eğilimler altında performansın ölçülme şekli bir dönüşüm geçiriyor. Tüm bunlar, çalışma alanının gelecekte nasıl tasarlanabileceğini ve kullanılabileceğini etkiler.

Çoğu durumda, geleneksel bir ofisinin günlük kullanımı gerekli değildir. Çalışanların kilit toplantılar için basit bir şekilde katılmaları, uzak yerlere ve dünyanın dört bir yanındaki iş ortamları ağına ne zaman ve nerede ihtiyaç duymaları gerektiği ile erişmeleri gerekebilir. Teknoloji ve iş kültürü, bu yeni esnek talepleri desteklemek için hızla değişiyor ve bu yeni kavramları gelecek makalelerde inceleyeceğiz.

Artan işyeri yoğunluğu ve daha iyi teknoloji, çalışanların artık bir masaya bağlanması beklenmeyeceği ve bunun sonucunda çevik işlerin daha yaygın hale geleceği anlamına gelecektir. İşletme uzmanlarına uzaktan çalışma seçeneği sunulur (evden veya müşterinin ofisine bağlı olarak). Sıcak masa tenisi de düzenli olarak gerçekleşecektir. Personel, günün taleplerine bağlı olarak kendilerini merkez ofisten veya uydu ofisten atabilecekler.

Servcorp Sanal Ofis

Servcorp tarafından otuz yıl önce icat edilen Sanal Ofis, küçük ve orta ölçekli işletmelerin özel bir ofis alanı sağlamadan prestijli bir adres, sabit hatlı telefon numaraları ve ekip desteğinin tüm avantajlarından yararlanmasına olanak tanır.

İşletme, geleneksel olarak yüksek maliyetli bir ofis ve altyapı izlenimini korurken, ofis giderleri en aza indirilir. Profesyoneller evden, müşterilerinden ya da banliyö ofislerinden çalışabilir ve hala sadece bir şehir merkezi adresinin getirebileceği bir üne sahiptir. Araştırmalar, müşterilerin pazarlama materyalleri üzerinde bir adres görmeyi beklediklerini ve bir ev veya postane adresinin kesinti olmadığını gösteriyor.

Birçok girişimci ve bağımsız profesyonel, bağlantılarının aranması için cep telefonu numarasına güvenme hatasını yapıyor. Bugün bile, çoğu arayan kişi sesli mesaja mesaj bırakmaz ve numara meşgulse geri aramaz. Sanal Ofis, bir makine olmayan gerçek bir kişi tarafından cevaplanan, bir mesajı alabilir veya aramayı gerektiği gibi iletebilen bir sabit hat numarası içerebilir.

Potansiyel müşteriler genellikle aynı şehirdeki ortakları kullanmayı düşüneceklerdir – diğer şehirlerden esnek ve mobil tedarikçileri dezavantajlı hale getirerek. Sanal Ofis, çevik işletmelerin pazarlarını asgari masrafla diğer şehirlere genişletmelerini sağlayabilir.

Dünyanın önde gelen Sanal Ofis sağlayıcıları olan Servcorp, müşterilerimizin mümkün olan en iyi hizmeti almalarını sağlamak için BT ve telekom sistemlerine 100 milyon dolar yatırım yaptı.

Servcorp teknolojisi

Size en düşük maliyetle muazzam yetenekler sunmak için birbirine bağlı küresel bir veri ağı oluşturmak için 100 milyon ABD dolarının  üzerinde yatırım yaptık  .

 • Her yere fiber bazlı Tier-1 yönetilen internet hizmeti
 • % 99.99 kesintisiz çalışma
 • Herhangi bir internet yapılandırması sağlanabilir, örneğin VLAN, VPN, DMZ veya özel bant genişliği
 • Cisco uçtan uca ses ağı
 • Gelişmiş VoIP ve konferans yetenekleri
 • Ağır indirimli ve sabit fiyatlı çağrı planı
 • Global numara taşınabilirliği
 • Seyahat ederken cihazınızda yerel bir numara bulun
 • En yeni Kablosuz Standartlarını kullanarak 1 Gbps’ye kadar erişim hızları
 • Dünya genelinde 160+ nokta

Şirket içi BT Desteği

Evde BT Desteği size özel!

Özel destek taleplerinden özel BT destek paketlerine kadar, BT ihtiyaçlarınızın karşılandığından ve işletmenizin sorunsuz çalıştığından emin oluruz. Basit masaüstü desteğinden karmaşık ağ sorunlarına kadar yerel BT destek ekibimize güvenebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, uzman BT desteğine erişin.

Acil ihtiyaçların yanı sıra günlük ihtiyaçlar için kurum içi BT desteği ile hemen konuşmak için * 1’i arayın ve bir saat içinde geri dönün

 • 100’den fazla BT uzmanının Global Ekibi
 • Altyapı desteği ve bakımı içerir

Çağrı Yönlendirme Teknolojisi

Önemli telefon konuşmalarını kaçırmaktan asla endişe etmeyin. Gelişmiş arama yönlendirme programımızla 7/24 nerede olursanız olun aramalarınız sizi bulacaktır.

 • Resepsiyonistin çağrıları gün boyunca farklı telefon numaralarına yönlendirmesini sağlamak için ayarlarınızı uzaktan özelleştirin
 • Aramalarınızın tam olarak iki dilli bir resepsiyonist tarafından bildirildiği şekilde cevaplandırılmasını sağlayın
 • Mesai saatleri dışında aramalar için, benzersiz “Beni bul, beni takip et” teknolojimizi kullanarak aramalarınızı herhangi bir sırayla, ev, cep, vb.

Kartvizitinizde sabit bir sabit hat numarası bulun ve işinizi pazarlamak için profesyonel olmayan cep telefonlarına elveda deyin.

Sanal Ofis Kiralama İletişim Telefon Numarası 0212 371 8500

28 Mayıs 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?