Servcorp Hazır Ofis Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Servcorp Çağrı Merkezi İletişim Numarası, Hazır Ofis Kiralama ve Sanal ofis kiralama hakkındaki bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

40.000 firmadan oluşan bir müşteri portföyü olan, 23 ülke ve 54 şehirde toplamda 160 lokasyonda hizmet veren Servcorp, 1978 yılında Avustralya’nın Sidney Şehrinde kurulmuştur. Ülkemizdeki Merkez Ofisi Levent’teki Tekfen Tower’dır

Hazır Ofis Kiralama Ve Sanal Ofis Kiralamanın yanında toplantı odası hizmeti de bulunmaktadır.

Servcorp Çağrı Merkezi İletişim Numarası 0212 371 85 00

Hazır Ofis Kiralama

Günümüzde çalışma koşulları ve şartları artık değişmiş durumda. Birçok kişi yaşamış olduğu evden faaliyetlerini sürdürüyor. Bazı girişimciler ise şirket kurabilecek ve ofis tutabilecek maddi olanaklara sahip değil.

Bundan Sebeple;

Hazır Ofis Kiralama, son derece yaygın bir hale gelmiş durumda. Buna göre size her zaman ait olmayan, belli zaman aralıkları içinde kullanabileceğiniz bir ofisi çok rahat bir şekilde kiralayabilirsiniz. Böylelikle birçok farklı avantajdan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Her bütçeye uygun bir ofis mevcuttur. Bu şekilde, müşterileriniz ile toplantılar gerçekleştirebilir ve onları oldukça şık bir mekan içinde karşılayabilirsiniz. Şirket kurma aşamasında kiralayacağınız bir ofis yasal olarak size bir adres sağlar. Hem sekreterlik hem de iletişim hizmetleri bu şekilde ilgili yer üzerinden verilmektedir. Toplantı yapacağınız zaman yine bu alan içerisindeki odaları kullanabilirsiniz. Böylelikle kurumsal bir kimlik oluşturmanız mümkün hale gelecektir.

Hazır bir ofis sayesinde kira ödeme derdinden kurtulabilirsiniz. Çok daha düşük bir ücret cebinizden çıkar. Ayrıca elektrik, ısınma ve su gibi faturalar sizi rahatsız etmez. Bu açıdan bakıldığında maddi olarak çok büyük bir avantaj elde etmeniz mümkün olacaktır. Bu tip mekanların emlak komisyonu, geleneksel bir ofis ile kıyaslandığı zaman çok ucuzdur. Aynı şeyi depozito için söylemek de mümkün. Toplantı salonu ve sekreterya gibi hizmetler mevcuttur. Prestijli bir lokasyon, müşterileriniz üzerinde çok iyi bir intiba bırakmanızı sağlayacaktır. Tüm bu kazanımlar için hemen hazır bir ofis kiralayabilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralama

Son yıllarda en çok karşımıza çıkan kavramlardan birisi sanal ofis olarak biliniyor. Birçok kişi ve kurum, genellikle kiralanmış bir mekan olmadan faaliyetlerini sürdürmekte. Girişimciler, proje odaklı olarak iş alanlar ve freelance tarzında çalışanlar; işlerini genellikle evden yürütüyorlar. Fakat sektör içinde prestij sağlamak için zaman zaman bir ofise ihtiyaç duyabiliyorlar.

Sanal ofis kiralama işlemleri bundan dolayı son yıllarda çok yaygın bir şekilde yapılmakta. Müşterilerinizi ağırlamak ve onları son derece kaliteli bir ofis içinde karşılamak artık çok kolay. En iyi lokasyona sahip bir ofisi belli bir süre karşılığında kullanabilirsiniz.

Sanal ofis kiralama birçok avantajı ile öne çıkıyor. Bunların başında ise prestij gelmekte. İş yapacağınız firma ve müşteriler, her zaman sizin çalışma ofisinize dikkat ederler. Şık ve kaliteli bir iç mekan, gayet zengin bir muhit, marka değerinizin yükselmesini sağlar.

Tüm bunları sanal ofis kiralayarak elde edebilirsiniz. Ayrıca bu tip bir opsiyon ile kira, su, elektrik ve ısınma gibi hizmetler için çok yüksek miktarlı para ödemek zorunda kalmazsınız. Sadece belli saatler içinde kullanacağınız bu tip bir ofis, ekonomik anlamda size çok büyük bir katkı sağlayacaktır. Siz işlerinize evinizden devam ederken, görüşmelerinizi bu ofis içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bir ofis kiralamaya kalktığınız zaman bunun için çok fazla para ödeyeceğinizi unutmamalısınız. Bu açıdan bakıldığında sanal ofis, en mantıklı çözüm yoludur.

5 Mart 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?