Hazır Ofis Kiralama İletişim Telefon Numarası

Hazır Ofis ve Sanal Ofis fikrinin ortaya çıkışı ve kiralama ile alakalı bilgi alabileceğiniz iletişim telefon numarası yazımızdadır.

Hazır Ofis Kiralama

Daha önce kurulan bir başlangıç ​​ile yeni pazarlara uluslararasılaşmak istedik. Ancak son derece zor oldu çünkü uluslararası sanal ofisler için uluslararası, uygun fiyatlı ve dijital bir sağlayıcı yoktu. Bu, Clevver için fikrimizin doğuşuydu.

Clevver’in kurucuları Sven Hecker ve Christian Hemmrich onbeş yıl önce güçlerini birleştirdiler, Muenster Westfälische Wilhelms Üniversitesi’nde buluştular. 2003 yılında ikisi üniversiteler ve okullar için profesyonel bir ticaret ajansı kurdu. Hızla büyüyen bir şirket, altı yıl sonra UNICUM yayıneviyle ortak bir girişimde bulundu ve bunlar daha sonra tamamen satın alındı ​​ve kendilerine satıldı. Aynı zamanda, metal ürünlerinin bireysel üretiminde uzmanlaşmış ikinci bir şirket kuruldu: derTaler GmbH. DerTaler ürünleri öncelikle Almanca konuşulan ülkelerde satıldı, ancak kalitesi İngiliz Kraliyet Donanması’nı bile ikna etti. Yerel ve yurtsever bir tavırdan etkilenerek, İngiltere merkezli bir şirketten Münster’de bulunan bir şirketten satın almayı tercih ederler. İhtiyacımız olan şey, İngiltere’deki cazip bir iş adresiydi.

 

Aslında, bize Avrupa’daki diğer pazarlara da hizmet veren, dijitalleşme sonrası, telefon numarası ve İngiltere’deki işletme kurumu dahil olmak üzere prestijli bir iş yeri sunabilecek tek bir tedarikçi bulamadık. Hızlı ve dijital uluslararasılaştırma için bariz açığı kapatan bir şirket olan Clevver fikri, meseleleri kendi ellerimizle almaya karar verdik.

Clevver, müşterilerimizin bizim gibi zor bir problemle yüzleşmeleri gerekmeyecek şekilde kuruldu, bunun yerine, işinizi dünyanın her köşesinde – sadece birkaç tıklamayla – tamamen dijital olarak başlatabiliyor olmalısınız. Boynunuzu kırmadan işinizi uluslararası hale getirebilmelisiniz; yeni pazarlar, yeni müşteri grupları, daha eğlenceli ve elbette daha fazla satış. Bu bizim görevimiz. Sadece birkaç dakika içinde New York, Paris, Londra, Madrid, Şanghay ve hatta Tokyo’da cazip bir adres ayırabilirsiniz. Her şey çok basit ve uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Gelen postalar merkezi, çevrimiçi bir arayüzde veya mobil APP’ler aracılığıyla sayısallaştırılır ve yönetilir. Hizmet kesinlikle güvenlidir ve birçok ülkede bir işletme ağı için sadece tek bir arayüze ihtiyacınız vardır.

Ek olarak, en iyi “Bir Hizmet Olarak Uluslararasılaşma” sağlayıcısı oluşturma vizyonumuzla uyumlu başka hizmetler de vardır. Hizmetlerimiz farklı ülkelerdeki şirket kuruluşlarını, bankacılık ve çeviri hizmetlerini ve yerel VoIP telefon numaralarını içerir. Posta yönetim kurumumuzla aynı kalitede hizmet bekleyebilirsiniz.

Yazılım çözümümüzü o kadar çok seviyoruz ki, onu bile beyaz etiketli hale getirdik. Biz buna Clevver Enterprise diyoruz. Yenilikçi yazılımımızın tüm özellikleri, ortaklarımıza kendi müşterilerine ve üyelerine satmaları için sunulmaktadır. Beyaz etiket ortaklarımız kendi yazılımlarını ve tasarımlarını ekleyebilir, kendi konumlarını ekleyebilir ve kendi fiyatlarını seçebilir. Müşteriler, İş Ortakları alanını kullanarak giriş yapabilir. Şirket, paylaşılan ofisler, avukatlar, anonim şirketler veya posta yönetimi ve uluslararasılaştırma 2.0’ı kendi müşteri tabanlarına sunmak isteyen herhangi bir e-ticaret sağlayıcısı için yeni bir gelir akışı eklemek için doğru çözümdür.

İki kıtanın birleştiği ve yüzlerce geleneğin yarının fikirleriyle karşılaştığı kontrast kentine hoş geldiniz. İstanbul’un Türkiye’nin ekonomik merkezi olarak durmasıyla birleştiğinde, bu itibar kentin işletmeler için ilham verici bir yer olduğunu gördü. Türk sanayi üretiminin yüzde 40’ı İstanbul’dan geliyor ve bu durum kentin hem çok uluslu şirketler hem de bankalar arasında popüler olduğunu gösteriyor. İstanbul’da kendi iş adresinize sahip olarak, siz de bu olağanüstü potansiyeli kullanabilirsiniz. Buradan Batı Asya pazarını kırabilir ve işinizi küresel olarak genişletebilirsiniz. Bunun için bir numaralı aracınız, İstanbul’da sanal bir posta kutusuna çevrimiçi olarak bağlı olan dijital bir adres olacak. Bu sayede işinizi İstanbul’a taşıyacak ve Türk üssünüzü uzaktan yönetmenize izin verecektir. Bir ClevverMail iş adresi olağanüstü özellikler ve avantajlarla gelir – hepsini birkaç dakika içinde keşfedin.

İstanbul’un size neler sunabileceğine bir göz atın.

Zaten kendi şirketinize sahipseniz, iş yapmanıza olanak tanıyan sertifikalı kuruluş belgelerini aldığınızda ne kadar hazırlık yapıldığını biliyorsunuzdur. Kesintisiz görüşmeler, avukatlar ve danışmanlarla yapılan sayısız randevu ve birçok evrak işi. Ne kadar çaba ve sinir harcadığını unutmuş olabilirsin, ama tüm bu hatıraları yeniden yaşamak istemediğinden eminiz. Planlama, finansman ve karar verme yeteri kadar enerji tüketir ve bunu sürdürmenin ve kurmanın kuru gerekliliklerine değil girişimin ilerleyişine ve başarısına odaklanmanıza yardımcı olmak istiyoruz. ClevverCompany, uluslararası kuruluş hizmetimiz tam olarak bu konuda size yardımcı olur. Bu seçenekle, bir şirket kurmak için tek yapmanız gereken bize iletişim bilgilerinizi ve vizyonunuzu göndermek, bazı tıklamalar yapmak.

Modern teknolojinin kapsamı o kadar hızlı bir şekilde artmaktadır ki, yaşamımız üzerindeki etkisi her hafta daha da inanılmaz hale gelmektedir. Bazıları, çevrimiçi devleri Facebook, Google ve Amazon’un kendi ödeme sistemlerinde çalıştığını, dolayısıyla bankaların önceki rollerini ve itibarlarını soyduğunu, bazılarının 2019’da zaten mahremiyeti, kimliği ve ilişkileri düzenleme biçimimizi büyük ölçüde değiştirecek kadar kesin bir AI öngördüğünü söylüyor ve genel olarak hayatımızın diğer yönleri. Elbette bütün bunlar, sürekli gelişen blok zinciri teknolojisi ile güçlendirilebilecek güvenlik soruları ortaya çıkarmaktadır. Bu, bir bilgisayarın erişemediği yüzeylerde ve yerlerde giderek daha az depolanan bilgileri korumanın birkaç güvenli yolundan birini sağlar. Bütün bu kaygılar şimdi biraz uzak gözükse de, Sadece cebinizde küçük bir cihazla ne kadar şey yapabileceğinizi hatırlayın ve geleceğin ne kadar yakın olduğunu fark edebilirsiniz. İş yapıyorsanız ancak kişisel iletişim verilerinizi korumak istiyorsanız, sanal bir adres seçmeyi de seçebilirsiniz.

Hazır Ofis Kiralama İletişim Telefon Numarası: 0850 532 63 47

2 Haziran 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?