Kolektif House Sanal Ofis Kiralama İletişim

Kolektif House Sanal Ofis Kiralama İletişim ve detaylı şekilde sanal ofis kiralama nedir açıkladığımız yazımızı sizlere sunuyoruz.

Sanal ofis kiralama yöntemi, işinizi kurma sürecinde kolaylık sağlar. Standart olarak iş kurarken resmi bir adrese ihtiyaç vardır. Cadde üstünde prestijli bir mekan veya bir ofis için, yüksek kira bedelleri yanında bir de telefon, internet ya da ofis donanımı gibi türlü kalemlere harcama yapmak zorunda kalırsınız.

Sanal ofis kiralama ile istediğiniz yerde prestijli bir adrese, makul kiralama bedeli ve düşük maliyetle sahip olabilirsiniz.

Sanal ofis kiralama, internetten işlerini yürüten veya fiziki olarak işletme içinde bulunmak zorunda olmayan girişimciler tarafından tercih ediliyor. Bu zamana kadar home ofis denilen evde iş ortamını oluşturma şekli çokça tercih edilse de, bu da maalesef bazı zorlukları ortaya çıkarıyor. Bazı yasal zorunluluklar ortaya çıkabiliyor.

Sanal ofis kiralama için durum farklı. Yine evinizde çalışıyorsunuz ve evinizi işyerine döndürmeniz gerekmiyor. Şehirlerin en lüks semtlerinde daha az maliyetle kiralama yapabiliyorsunuz. Prestijli bir iş adresiniz oluyor.

Sanal ofis kiralama son zamanlarda internet girişimleri için çokça tercih edilmektedir. Konu hakkında kayda değer bir şeyler yazmak istedim. Sanal ofis kiralama avantajlarından bahsedeceğim.

Sanal ofis nedir

Sanal ofis, bir ofise ihtiyacı olmayan iş sahiplerinin tercih ettikleri ofis çözümüdür.  

Sanal ofis, şirketinizin kuruluşu için gerekli resmi adresi sağlar ve müşterilerinizi prestijli bir lokasyanda karşılama imkanına sahip olursunuz. Peki kimler fiziksel bir ofise ihtiyacı olmadan çalışır? Proje bazlı çalışanlar, Freelancelar, girişimciler, işleri nedeniyle hayatı seyahatte geçenler, üretim sahalarında yada şantiyede çalışanlar, danışmanlık yapanlar, müşteri ziyareti ve denetim yapanlar ya da home ofis şeklinde çalışanlar bu kısımda değerlendirilir.

Yeni yeni yaşamımıza girse de çok sıklıkla işittiğimiz sanal ofis kavramı, maddi açıdan  bütçenize katkısı olacak ve gereksiz giderlerinizin önüne geçecek bir hizmettir.

Sanal ofis kiralamadınız ve geleneksel bir ofis tuttuğunuzu varsayalım. Ofis kirası, buna ek birde depozito, stopaj, su, elektrik, ısınma, telefon ve internet masrafları ve daha birçok gideriniz olacak. İşinizi geliştirmek için pazarlama ve reklam bütçenizi oluşturacağınız paranın büyük kısmını ofise harcamış olacaksınız. Hesapladığımız bu ve benzeri giderleri, özellikle yeni şirketler için, işi geliştirme süreçlerini olumsuz şekilde etkileyecek ve boşuna para ve zaman kaybı olarak karşınıza çıkacaktır. 

Sanal ofis bütçenize, zamanınıza ve iş verimliliğinize katkısı olacak zamanımızın kurtarıcı bir çözümü olarak sizlere sunulmuş harika bir imkandır.

Kolektif House Sanal Ofis Kiralama İletişim numarası 0212 924 2410

14 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?