Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras kargo müşteri memnuniyetini kazanarak sektörün en iyisi olmayı hedeflediği için her zaman en kaliteli hizmeti sunuyor. Aras kargo açık iletişimin sürekliliğini sağlamak için müşteri hizmetleri telefon numarası ile hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini arttırmayı kendine hedef edindiği için sadece müşteri hizmetleri telefon numarası ile değil sosyal medya arayıcılığı ile de her zaman erişilebilir olmayı tercih ediyor.

Aras Kargo müşteri hizmetleri yolu ile kendisine iletilen şikayetleri ele alıyor ve bu şikayetleri yasal zorunluluk ve yasalara uygun olarak çözümlenmesi için çaba gösteriyor ve müşterilerin şikayetlerinden yola çıkarak sektörün en iyisi olmak için sürekli olarak kendisini geliştiriyor.

Aras kargo müşterilerin memnuniyetini kazanmak için müşteri odaklı olarak çalışıyor ve müşterilerine hedeflenen zamanda hizmet vermeyi amaçlıyor. Müşterilerin ger bildirimlerinden de yola çıkarak sürekli olarak kendini iyileştirme yoluna gidiyor.

Müşteri memnuniyeti ilkesine göre çalışan Aras kargo müşterilerinin şikayetlerine de oldukça önem vermektedir. Müşteri şikayetlerini tüm kanallardan iletilmesini sağlayan aras kargo müşterilere şikayetiniz alındı bilgisini gönderir ve şikayeti kayıt eder. Daha sonra şikayetin analizini yapar ve şikayeti inceler. Şikayet sonrasında çözüm önerileri değerlendirilir ve en uygun çözüm uygulamaya koyulur. Daha sonra müşteriye şikayet çözümlendi bilgisi gönderilir ve müşteri onayı ile birlikte şikayet çözüm süreci de tamamlanmış olur. Aras kargo müşteri hizmetlerine tüm şikayetlerinizi ileterek çözüm yollarının bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

Aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanmak için çarı merkezini arayabilirsiniz. Aras kargo çağrı merkezi telefon numarası olan 444 25 52 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 08.30 ile 18.00 arasında müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak doğrudan çağrı merkezi çalışanları ile görüşebilirsiniz. Cumartesi günü de saat 08.30 ile 13.00 arasında müşteri hizmetlerini arayarak müşteri hizmetleri çalışanları ile doğrudan görüşme yapabilirsiniz. Bu saatler dışında yapılan aramalarda da müşteri temsilcisi ile görüşme yapmadan mesajınızı iletebilirsiniz.

Aras kargo müşteri hizmetlerine hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde görüşebildiğiniz gibi cumartesi günleri de sabah 08.30 ile 13.00 arasında görüşme yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri 0850

Aras kargo müşteri hizmetleri 0850 ile başlamadan doğrudan 444 25 52 numaralı hattan erişilmektedir. Aras kargo müşteri hizmetleri 24 saat hizmet vermekte olup mesai saatleri içerisinde çağrı merkezi çalışanları ile görüşebilirsiniz. Aras kargo çağrı merkezini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca gönderinizin teslim alınması için kayıt vermek için de çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Aras kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargolarınızın tahmini teslimat süresini öğrenebilir, yapacağınız gönderilerin taşıma ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Aras kargonun müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için 444 25 52 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Aras kargo müşteri temsilcisine direk bağlanma için 444 25 52 numaralı hattı aramalısınız. Müşteri temsilcisi ile direk görüşme yapmak için pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 08.30 ile 18.00 arasında aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aras kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma için cumartesi günler 08.30 ile 13.00 arasında arama yapabilirsiniz. Pazar günleri ve bu saatlerin dışında müşteri temsilcisi ile doğrudan görüşme yapamazsınız. Ancak müşteri temsilcisine bağlanmadan telesekreter yolu ile mesajınızı iletebilirsiniz. Aynı zamanda diğer kanallar yolu ile de Aras kargo müşteri hizmetlerine mesajınızı iletebilirsiniz.

Aras Kargo Direk Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo direk bağlanma için hafta içi her gün 08.30 ile 18.00 arasında arama yapabilirsiniz. Aramalarınız sonucunda aras kargo müşteri temsilcisi ile direk görüşebilirsiniz. Hata sonu sadece cumartesi günleri 08.30 ile 13.00 arasında müşteri hizmetlerini arayarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bu saatler dışındaki aramalarda telesekretere mesajınızı bırakabilirsiniz.

Aras kargo müşteri hizmetleri için telefonla görüşebileceğiniz gibi Aras kargo web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Web sitesinde bize ulaşın bölümünden hafta içi 8.30 ile 17.30 arasında iletişim kurabilirsiniz.

Aras kargo canlı destek ile hafta içi 08.30 ile 18.00 arası ve cumartesi 08.30 ile 13.00 arası mesajınızı gönderebilirsiniz. Sosyal medya adresleri üzerinden Pazar hariç hatanın diğer günleri 08.30 ile 24.00 arası direk iletişim kurabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarından ya da web sitesi üzerinden istek, öneri ve şikayetlerinizi 7/24 iletebileceğiniz gibi iletileriniz sonrasında ger dönütlerinizi belirlenen saatlerde alabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Aras kargo müşteri hizmetleri çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu olarak değişiyor. Müşteri hizmetleri telefon numarası ile 7/24 mesajınızı iletebilirsiniz ancak müşteri temsilcisi ile görüşmek için hafta içi her gün 08.30 ile 18.00 arasında iletişim kurabilirsiniz. Hafta sonları Pazar günleri müşteri temsilcisi ile görüşme yapamazken cumartesi günleri 8.30 ile 18.00 arasında müşteri hizmetleri çalışanı ile görüşebilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden yani facebook ve twitter üzerinden de aras kargo öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Sosyal medya çalışma saatleri Pazar hariç haftanın diğer günleri 08.00 ile 24.00 arasındadır. Sosyal medya iletilerinizin ger dönütlerini bu saatler arasında alabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Aras kargo müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 52 olduğu için operatörler bu aramaları sabit hat ücreti ile değerlendiriyorlar. Aras kargo müşteri hizmetleri aramalarınız için operatörünüzün belirlemiş olduğu tarifeye göre ücretlendirme yapılır. Aras kargo müşteri hizmetleri aramalarından herhangi bir ücret talep etmez. Eğer kullanımı olduğunuz hattın her yöne kullanım hakkı ya da sabit hatlara kullanım hakkı bulunuyor ise konuşmalarınız ücretlendirilmeden konuşma hakkınızdan düşülecektir.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Aras kargo müşteri hizmetleri telefon numarasını aradığınızda öncelikle sizi telesekreter karşılayacaktır. Telesekreter konuşmasından sonra çağrı merkezi çalışanları ile görüşme talebiniz sonucunda müşteri temsilcisine bağlanamıyor iseniz mesai saatleri dışında armış olabilirsiniz. Aras kargo müşteri hizmetleri aramalarınızı mesai saatleri içerisinde yaparak çağrı merkezi çalışanları ile görüşebilir, kargonuzun durumunu öğrenebilir ve kargo gönderimi ya da ücretlendirme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aras kargo müşteri hizmetleri ulaşamıyorum, ulaşılamıyor gibi bir sorunla karşılaştığınızda bu sorunu sosyal medya hesaplarından iletebilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kolay Yolu

Aras kargo müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile kolay bir şekilde müşteri temsilcileri ile görüşme başlatabilirsiniz. Gönderinizin durumunu öğrenmek için ya da bilgi almak için 444 25 52 numaralı hattı arayarak gerekli bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem vererek müşterilerin yorum ve önerilerini dikkate alan Aras kargo her zaman kendini geliştirmektedir. Sektörde en iyi olmak için müşterilerine en iyi müşteri hizmetlerini sunmayı amaçlıyor. Gönderilerin zamanında teslim edilmesine önem vererek müşterilerin gönderi durumlarını öğrenebilmeleri için 7/24 hizmet sağlıyor.

Aras kargo müşteri hizmetlerine bağlanmanın en kolay yollarından birisi de sosyal medya üzerinden ulaşmaktır. Öneri, istek, şikayet ya da eleştirilerinizi sosyal medya adresleri üzerinden iletebilirsiniz. Ayrıca Aras kargo web sitesi üzerinden de gönderi durumunuzu öğrenebilir aras kargo hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

22 Mart 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?