Şanlıurfa Şuski Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisine Bağlanma Telefon Numarası

Şanlıurfa Şuski Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisine Bağlanma Telefon Numarası yazımızda; Şanlıurfa Su ve kanalizasyon idaresi yani Şuski Çağrı Merkezi telefon numarasını vermeden evvel, Şuski’nin vermiş olduğu hizmetlerden bahsetmek gerekirse;

Şanlıurfa’lılara kaliteli, ekonomik ve kesintisiz olarak sağlıklı içme suyu ve kullanma suyu temin etmek. Oluşan atık suyu insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden bertaraf etmek. İnsana ve çevreye duyarlı hizmet etmek.

Görevin yerine getirilmesinde kamu hizmeti bilinci, Halka hizmet bilinci, hizmet standartlarına uyma, amaç ve misyona bağlılık, Dürüstlük ve tarafsızlık, saygınlık ve güven, nezaket ve saygı, yetkili makamlara bildirim, çıkar çatışmasından kaçınma, görev yetkilerin menfaat sağlama amacıyla kullanmama, hediye alma ve menfaat sağlama yasağı, savurganlıktan kaçınma, bilgi verme saydamlık ve katılımcılık, yöneticilerin hesap verme sorumluluğu, mal bildiriminde bulunma etik ilkelerine uymak.

Şanlıurfa il sınırları içinde 185 çağrı merkezine yapılan çağrılar Şuski tarafından karşılanacaktır. Ayrıca 0414 318 58 00 numarasından ulaşabilirsiniz.

E-Posta: bilgi@suski.gov.tr

16 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)
  • İzzettin vural

    sayın eski kentel müdürlüğ yaklaşık iki haftadır eskikale mahalinde şu şebekesi gelmiyor kuyunun dalgıçın yanmış olduğu için köylü susuz bu hastalıktan dolayı heryer kapalı size arızederim (tel gizlenmiştir)

  • müşteri temsilcisine bağlanmanın önemini bir kez daha iyi anladım.