Vangölü Turizm Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Vangölü Turizm Çağrı Merkezi Direk Bağlanma numarasını yazının devamında paylaşacağız. Van gölü Turizm, konuklarına ve çalışanlarına olan davranışlarında, karşılıklı saygı, sevgi ve dürüstlük ilkesine bağlı, doğal çevreye, topluma ve insanlığa karşı olan sorumlulukların bilincinde, sürekli yatırım yaparak yeni istihdam alanları oluşturan, bilgi ve teknoloji çağının imkanlarını tüm hizmet ve çalışma alanlarında uygulayan, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde, kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamayı misyon edinmiş bir turizm firmasıdır.

Doğu Anadolu’nun yenilikçi ve kaliteli otobüs taşımacılığı firması olan Vangölü Turizm online olarakta bilet satışı yapmaktadır. www.vangoluturizm.com web sitesinden online bilet alabileceğiniz Vangölü Turizm ülkenin neredeyse tamamına sefer düzenleyen müşteri memnuniyeti yüksek bir otobüs şirketidir. WhatsApp Hattı ve akıllı telefon uygulaması da olan firma çağrı merkezi aracılığı ile de bilet satışı yapmaktadır.

Bagaj Prosedürü her firmada olduğu gibi burada da güvenlik açısından yolcu başına toplamda 30 kiloyu geçmemek kaydı ile 2 bagaj hakkı vardır. Bagaj teslimi yaparken mutlaka bagaj fişi alınmalıdır. Çünkü kayıp halinde bu fişi ibraz etmek zorunlu olacaktır.

Yenilikçi ve kaliteli hizmetleriyle müşteri memnuniyeti sağlayan Van gölü Turizm firmasının adresi: Kurtuluş Parkı Önü Vangölü Petrol Binası Van/TÜRKİYE

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma Numarası

Çağrı Merkezi: 0850 650 6565 Mail: bilgi@vangoluturizm.com

WhatsApp Hattı: 0533 707 3886

Vangölü Turizm Çağrı Merkezi Direk Bağlanma ile akalalı diğer görseller

9 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?