Finansbank Müşteri Hizmetleri

Finansbank müşteri hizmetleri için Finansbank telefon şubesini arayarak 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. QNB Finansbank telefon bankacılığı ile müşterilerinin sorunlarını dinleyerek yardımcı olmaya çalışıyor.

Finansbank müşteri hizmetleri için Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezini arayarak pek çok bankacılık işleminizi bankaya gitmeden yapabilirsiniz. Kredi kartı dönem borcu sorgulama, otomatik ödeme talimatı verme, para transferi yapma gibi pek çok işlemi çağrı merkezini arayarak yapabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak için

Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için Finans bank müşteri hizmetleri numarası ile arama yapmanız yeterlidir. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 0 900 numaralı hattı aramanız gerekmektedir.

Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasını aradığınızda öncelikle sizi telesekreter karşılayacaktır. Telesekretere yapmak istediğiniz işlemi sesli olarak kısaca söylemelisiniz. Sesle yönlendirme teknolojisi kullanan Finansbank bu sayede işlemleri tuşlama yapmadan sesle yönlendirerek hem daha kolay hem de daha doğru bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Sesli yanıt teknolojisi ile pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Şifre işlemlerinizi Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak yapabilirsiniz. Kredi ya da banka kartınızın şifresini alabilirsiniz. Kredi kartınızın ekstre bilgilerini, güncel borcunuzu ve taksit bilgilerini de öğrenebilirsiniz. Kredi kartınızın limitini öğrenebilir ve limitinizi arttırma gibi işlemleri de telefon bankacılığı yolu ile gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank müşteri hizmetleri ile kendi hesaplarınız arasında para aktarımı yapabileceğiniz gibi başka hesaplara eft ya da havale gibi işlemler de gerçekleştirebilirsiniz. Bir başka yapabileceğiniz işlem de fatura ödeme işlemidir. Fatura ödeme işlemlerini de bu yöntem ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetleri 0850

Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası bireysel ve tüzel müşteriler için ayrı bulunmaktadır. Bireysel müşteriler için olan telefon numarası 0850 222 0 900 ve tüzel müşteriler için olan telefon numarası da 0850 222 1 900’dır. Bu numaraları arayarak haftanın 7 gün 24 saati bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bazı işlemler için işlem saati bulunmaktadır. Finansbank müşteri hizmetleri ile gerçekleştirebileceğiniz bazı işlemlerin işlem saatleri şu şekilde belirlenmiştir.

  • Döviz işlemleri, havale, vadeli mevduat, virman, trafik cezası ödemesi, swift, vergi ödemesi, motorlu taşıt vergisi gibi işlemler haftanın 7 gün 24 saati gerçekleştirilebilir olup herhangi bir saat sınırlaması bulunmamaktadır.
  • Fon alış satış, fon 5 likit, fon 3 bono fon, fon 2 agresif, fon 4 nakit, fon 8 denge, fon 7 değer, fon 6 yeni ekonomi, fon 1 aktif fon işlemlerini 13.30 ve 16.30 arası haricinde tüm saatler işlem yapabilirsiniz.
  • EFT ise sabah 09.00 ve öğleden sonra 16.30 arasında gerçekleştirilebilir.

0850 222 0 900 numaralı hattı arayarak pek çok bankacılık işlemini kendiniz evinizden gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Finansbank müşteri temsilcisine direk bağlanma sağlayarak işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Bunu en kısa bir şekilde yapmanın yolu da Finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma. Direk bağlanma için Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 0 900 numaralarını tuşlayın.

Çağrı merkezini aradıktan sonra telesekreter sizi karşılayacaktır. Sesli yönlendirme teknolojisi kullanan Finansbank müşteri hizmetlerine müşteri temsilcisi ile görüşme talebinde bulunursanız Finansbank müşteri temsilcisine direk bağlanma sağlamış olursunuz.

Finansbank Direk Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank direk müşteri hizmetleri için yapmanız gereken en kolay yöntem Finansbank çağrı merkezini aramak olacaktır. Böylece en kolay şekilde direk bağlanma sağlayabilirsiniz. Ayrıca Finansbank müşteri hizmetleri direkt mesaj ile de erişim sağlayabilirsiniz. Finansbank müşteri hizmetleri internet bankacılığı ve cep bankacılığı ile pek çok bankacılık işleminizi bankaya gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank ATM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Finansbank ATM ile çok sayıda bankacılık işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi ya da banka kartınızla yapabileceğiniz işlemler dışında kartsız işlemler menüsünden de pek çok ödeme ya da yatırım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank ATM ile işlem sırasında karşılaştığınız bir sorun olduğunda Finansbank müşteri hizmetleri telefonunu arayarak yardım alabilirsiniz. Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası kullanmış olduğunuz ATM üzerinde yazılı olacaktır.

Finansbank BES Müşteri Hizmetleri

Finansbank bireysel emeklilik sistemi ile geleceğinizi güvence altına almanızı sağlıyor. %25 devlet destekli olarak yürütülen bireysel emeklilik geleceğe bir yatırımdır. Rahat bir emeklilik için %25 devlet destekli bireysel emeklilik sisteminden yararlanabilirsiniz.

Finansbank bireysel emeklilik müşteri hizmetleri ile görüşerek detaylı bilgi alabilir ve bireysel emeklilik için bir hesap oluşturabilirsiniz. 0850 222 0 900 numaralı Finansbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak bireysel emeklilik hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Finansbank bireysel emeklilik için yatıracağınız her 100 TL’ye devlet 25 TL destek veriyor. Ayrıca bireysel emeklilik sisteminden vergi de alınmıyor. Oldukça avantajlı olan bireysel emeklilik sistemi ile geleceğinizi garanti altına alarak rahat bir emeklilik sürebilirsiniz.

Finansbank Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri

Finansbank bireysel emeklilik müşteri hizmetleri telefon numarası ile hemen görüşme başlatabilir ve bireysel emeklilik sisteminden siz de yararlanabilirsiniz. Bireysel emeklilik ile emeklilik yıllarınızda size ek olarak gelen bireysel emeklilik ile daha rahat bir yaşam sürebilirsiniz. Finansbank bireysel emeklilikten fiil ehliyetine sahip olan her birey yararlanabilir. Yatırımlarınızı kendiniz belirleyebilir ve istediğiniz zaman yatırım yapmayı durdurabilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı İptali Müşteri Hizmetleri

Finansbank müşteri hizmetleri ile görüşerek kredi kartınızın iptali talebinde bulunabilirsiniz. Kartınızı kapatma işlemlerini evinizden yürütebilirsiniz. Finansbank müşteri hizmetleri kayıp çalıntı durumlarında da ilk başvuracağınız yer olacaktır. Kayıp ve çalıntı durumlarında ilk olarak Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasını arayın ve kayıp ya da çalıntı durumunuzu derhal bildirin. Finansbank müşteri hizmetleri telefon hattı ile size 7 gün 24 saat hizmet sağlıyor. Kayıp ve çalıntı durumunda telefon hattına bağlanın ve sesli yönlendirme ile kayıp ve çalıntı menüsüne giderek kartınızın iptalini talep edin.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Finansbank müşteri hizmetleri 24 saat açık mı? QNB Finansbank müşteri hizmetleri haftanın 7 gün 24 saati sesli yönlendirme teknolojisi ile hizmet sağlıyor. Finansbank müşteri hizmetlerini 7/24 arayarak bankacılık işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Ancak bazı işlemler Finansbank müşteri hizmetleri ile de olsa hafta içi çalışma saatlerinde gerçekleştirilebilir. Örneğin EFT yapmak istiyorsanız paranız hafta içi mesai saatleri içerisinde aktarılacaktır.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasını aramak kullanmış olduğunuz operatörün uygulamış olduğu tarifeye göre belirlenir.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Açmıyor

Finansbank müşteri hizmetleri bağlanamıyorum, Finansbank müşteri hizmetleri açmıyor gibi bir sorun genellikle yaşanmamaktadır. QNB Finansbank müşteri hizmetleri 7/24 hizmet sunuyor ve aramalarınızda sesli yönlendirme teknolojisi kullanılıyor. Bu yüzden aramalarınız otomatik olarak yanıtlanacaktır.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kolay Yolu

Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmanın en kolay yolu telefon bankacılığıdır. Telefonunuzdan müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak kolay bir şekilde müşteri temsilcisi ile görüşme başlatabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarasını aradığınızda telesekreter sizi yanıtlayacaktır. Telesekretere sesli olarak müşteri temsilcisi ile görüşme yapmak istediğinizi söyleyerek kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz. Finansbank internet bankacılığı müşteri hizmetleri de kullanabileceğiniz bir başka yoldur.

23 Mart 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?