İş Bankası Müşteri Hizmetleri

İş Bankası müşteri hizmetleri birkaç yöntem ile banka müşterilerine ve vatandaşlara hizmet sunmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için gerekli olan iletişim yolları ile ilgili yazıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak için

İş Bankası müşteri hizmetleri bağlanma için hızlı çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz. Banka ve finansal işlemlerinizle ilgili her türlü sorunuzda İş Bankası’nın verdiği numaralar üzerinden bankanın müşteri temsilcileri ile bağlantı kurmak mümkündür. Müşteri hizmetlerinden aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her şeyin cevabını hızlı biçimde öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri 0850

İş Bankası müşteri hizmetleri 0850 ‘li numara üzerinden hizmet sunmaktadır. Telefon bankacılığı sistemi sayesinde yalnızca tuşlara basarak ya da kısa sürede müşteri temsilcisi ile canlı bağlantı kurarak bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. 0850’li hattı aradığınızda:

 • Öncelikle numarayı aradığınızda sisteme kendinizi tanıtmanız gerekecektir
 • Müşteri şifrenizi, müşteri numaranızı veya ticari şifrenizi tuşlayabilirsiniz
 • Bankamatik kartınızın 16 haneli olan numarasını ve şifresini tuşlayabilirsiniz
 • Kredi kartınızın 16 haneli numarasını ve şifresini tuşlayabilirsiniz
 • 11 haneli olan hesap numaranızı ve hesaba bağlı kartınızın şifresini tuşlayabilirsiniz

İş Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 724 0 724’dür. Eğer şifrenizi unuttuysanız Müşteri Şifresi ve Ticari Şifre alma menüsü kullanılabilir. Telefon şubesi ile iletişim kurduğunuzda Geçici Müşteri şifresi alabilirsiniz. Bununla beraber Anında Şifre uygulamasını ve Bankamatikleri de kullanarak şifre alabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

İş Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemini kolayca yapmanız mümkündür. İş Bankası ile ilgili bankacılık işlemlerinizi hızlı biçimde çözebileceğiniz bir sistem oluşturulmuştur. Buna göre bankacılık çözümleri için müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Müşteri temsilcisine direk bağlanmak için şu adımları izlemelisiniz:

 • 0850 724 0 724 numaralı hattı tuşlayın
 • Sesli yanıt sistemi ile karşılaştığınızda yapmak istediğiniz işlemi söyleyin
 • Yanıtınızdan sonra ilgili menüye aktarılacaksınız; 0 tuşuna bastığınızda müşteri temsilcilerine hızlı biçimde bağlanabilirsiniz

Bu işlemlerden sonra İş Bankası çağrı merkezinin yoğunluk durumuna göre müşteri temsilcisine bağlanma gerçekleşecektir. Sıra yoksa hemen canlı bağlantı kurma şansını elde edersiniz.

İş Bankası Direk Müşteri Hizmetleri

İş Bankası müşteri hizmetleri iletişim hatlarını arayarak müşteri hizmetlerine bankacılık işlemleri ile ilgili tüm soruları iletebilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri hattından genellikle şu işlemler hakkında destek alınmaktadır:

 • Kayıp/çalıntı bildirimi
 • Kredi kartı başvurusu
 • Kredi başvurusu
 • Para transfer işlemi
 • Yatırım işlemleri
 • Bilgi alma
 • Diğer bankacılık işlemleri

İş Bankası müşteri hizmetlerine 0850 724 0 724 numaralı hat üzerinden bağlandığınızda menülerle ilgili sesli yanıt sistemi karşınıza çıkacaktır. Buradan ilgili menüyü tıklayarak, sesli kayıt sisteminin de yönlendirmesiyle işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası müşteri hizmetleri için direk bağlanmak istiyor; diğer tuşlama işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız o zaman 0 tuşuna basmayı tercih edebilirsiniz. Yoğunluğa göre sistem sizi müşteri temsilcisine aktaracaktır.

İş Bankası ATM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İş Bankası müşterini hizmetlerini ara işlemi için 0850 724 0 724 numaralı hattı tuşlayabilirsiniz. İş Bankası ATM’leri ile ilgili her türlü işlemi telefon bankacılığı ile yapmanız mümkündür! Eğer ATM şubelerinde bir sorun oluştuysa ve ATM banka önünde bulunuyorsa banka şubesinden destek alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayıp ATM ile ilgili sorunları 7/24 iletmeniz de mümkündür. Paranız makineye sıkışmış, çıkmamış vb. olabilir. ATM işlemleriniz ile ilgili olarak bir problem oluştuğunda İş Bankası müşteri hizmetleri size hızlıca dönüş sağlamaktadır.

İş Bankası BES Müşteri Hizmetleri

İş Bankası’nın bireysel emeklilik sistemi ile ilgili çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. Aynı zamanda bu konuda detaylı bilgi almak isteyen, soruları olan kişiler de ilgili telefon hattını arayarak destek alabilirler.

İş Bankası bes müşteri hizmetleri için:

 • 0850 724 55 00 hatlı numarayı arayın
 • Sesli yanıt sistemi çıkacaktır
 • Sesli yanıt şifrenizi ya da müşteri numaranızı tuşlayarak sisteme giriş yapabilirsiniz
 • Sesli yanıt sisteminden bilgilendirme işlemleri hakkında yardım alabilirsiniz
 • Müşteri temsilcisine bağlanarak daha detaylı işlemler gerçekleştirmek mümkündür

Bireysel emeklilik sistemi ile ilgili İş Bankası müşteri hizmetleri özenli bir hizmet sunar.

İş Bankası Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri

İş bankası bireysel emeklilik müşteri hizmetleri 0850 724 55 00 numaralı hat üzerinden bilgi ve işlem desteği sağlamaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz adımlar ile bireysel emeklilik ile ilgili her türlü konuda telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. 0’a tuşlayarak ya da sesli yanıt sistemine “Müşteri Temsilcisine bağla” dediğinizde temsilci ile bağlantı kurulacaktır.

İş Bankası Kredi Kartı İptali Müşteri Hizmetleri

İş Bankası’na ait kredi kartınızı veya kartlarınızı iptal ettirmek için genellikle şubeden yazılı dilekçe vermek gerekmektedir. Online bankacılık şubesinden de Kart İptal sayfası kullanılabilmektedir.

Bununla beraber çağrı merkezini arayarak (0850 724 0 724 ) müşteri temsilcisi ile görüşme başlatabilirsiniz. Kartınızın iptali ile ilgili detaylı bilgi alabilir; işlemlerinizi nasıl tamamlayacağınızı müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

İş Bankası müşteri hizmetleri çalışma saatleri 7/24 olarak aktiftir. Vardiyalı bir çalışma sistemi mevcuttur; bu nedenle müşterilerine ihtiyaç duydukları anda destek sunulabilmektedir. Hafta sonları da bankacılık işlemleriniz için İş Bankası müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

İş Bankası müşteri hizmetlerini aradığınızda sizden paket ya da tarifeniz varsa konuşma dakikası düşürecektir. Eğer paket ya da tarife yapmadıysanız normal arama ücreti olarak telefonunuza yansıtılacaktır. İş Bankası müşteri hizmetleri ile bu ücretlerle iletişim sağlayabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Açmıyor

İş Bankası telefon şubesi numarası olan 0850 724 0 724 ‘ü tuşladığınızda bazı zamanlarda çağrı merkezinden yanıt gelmeyebilir. Bu durum çoğunlukla sistemin yoğun olmasından kaynaklanmaktadır.

İş Bankası müşteri hizmetlerini aradığınızda sesli yanıt sistemi cevap verebilir ancak müşteri temsilcisine canlı bağlantı zaman zaman gerçekleşmeyebilmektedir. Bu durum karşısında banka şubeleri veya online bankacılık sistemi üzerinden de müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Bağlanma Kolay Yolu

İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanırken:

 • Sesli yanıt sisteminden tuşlama yolu ile bilgi alınabilir; işlem yapılabilir
 • Müşteri temsilcisine direk olarak bağlanabilirsiniz

Sesli yanıt sisteminden bilgi alabileceğiniz konularda tuşlama sistemini kullanabilirsiniz. Müşteri numaranızı, sesli yanıt şifrenizi vb. kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine canlı bağlanmak istediğinizde ise iki yöntem izlenebilmektedir:

 • Sesli yanıt sistemine “ Müşteri temsilcisine bağla” şeklinde isteğinizi sesli olarak iletebilirsiniz
 • Direk “0” tuşuna basarak müşteri temsilcisine canlı olarak aktarılabilirsiniz

Bu iki yöntem sayesinde tuşlama ile uğraşmadan canlı bağlantı kurarak bankacılık işlemlerinizi yapmanız ve bilgi almanız mümkün olmaktadır.

21 Mart 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)
 • kredi bankalar

  İş bankası kredi kartı yapılandırma müşteri hizmetlerine bağlanma ve Bu makalede göstermiş olduğunuz nefes kesici temel bilgiler için bir kez daha teşekkür etmek için size bir yorum göndermem gerekiyordu. Sizin gibi insanlara inanılmaz derecede cömert davranmak, çoğu insanın bir e-kitap için kendileri için bir miktar kar elde etmek için, muhtemelen arzu ettiğiniz durumda yapabileceğini düşünerek yapabilecekleri her şeyi haksız yere vermesiydi. Bu ipuçları aynı zamanda, diğer insanların da bu konuya atıfta bulunarak daha iyi anlaşabilmeleri için benimki gibi benzer bir arzusu olduğunu kavramanın kolay bir yolu olmaya çalıştı. Gelecekte, web sitenizi dikkatlice okuyanlar için daha birçok hoş oturum olduğundan eminim.