Sefaköy Keyfi Sefa Cafe İletişim Telefon Numarası

Sefaköy de yer alan Sefaköy Keyfi Sefa cafede maç izleyebileceğiniz en güzel mekanlardan birisidir. Mekan içerisinde yer alan özgün dekor ile nargile keyfi çıkartabilirsiniz. Sefaköy Keyfi Sefa cafe işletmecisi olan Yusuf Bey ile iletişime geçerek maç izleyeceğiniz en güzel masayı ayırt etmeyi unutmayınız. İstanbul da bir çok şubesi olan keyfi sefa cafenin isim hakkı ve patenti sadece Sefaköy de bulunduğu söylenmektedir. Cafe aynı zamanda iki katlı olup içerisinde 500 kişilik oturma kapasitesindedir. Sefaköy Keyfi Sefa cafe aynı zamanda nişan ve doğum günü gibi özel günler içinde hizmet vermektedir.

Sefaköy Keyfi Sefa cafe tam yeri medipol hastanesinin karşısındadır. Cafe ‘de yemek iftar menüsü sabah kahvaltı gibi bir çok çeşitli aparatif menüler yer almaktadır. Fiyat olarak bakıldığında bir çok cafe ve restorana göre gayet uygun ve cazip fiyatları bulunmaktadır.

Sefaköy Keyfi Sefa cafe iletişim telefon numarasını arayarak yer ayırtabilirsiniz.

0535 291 03 98 İşletme müdürü Yusuf Bey

20 Mayıs 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (3 Yorum)
  • yalçın bozkurt

    Bu kafe fena bir mekan değil. servisin hızlı olduğunu söyleyebilirim. Nargile 27₺ biraz pahalı gibi sanki. giden arkadaşlar fiyat ile alakalı bilgilerini paylaşabilir mi?

  • cem onaran

    güzel bir mekan iletişim numarası için teşekkürler