Müge Anlı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Müge Anlı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı ayrıca Müge Anlı ile alakalı bilgiler yazımızdadır.

Müge Anlı İle Tatlı Sert, bir çok suç içeren, gizemini koruyan olayın çözülmeye çalışıldığı, polis ile de ortak hareket edildiği zamanların olduğu bir sabah programıdır. Kayıplar, Faili meçhul cinayetlerin çözüldüğü bunun ile birlikte sosyal sorumluluk projeleriyle de anılan program, hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaktadır. Büyük bir izleyici kitlesine sahip programın ekibi olayları aydınlatmak için titiz incelemeler, yoğun çalışmalar yapmaktadır.

Kaybettiği yakınlarını arayanlar, Kız kardeşini öldürenler, Pedofili katiller, Öldü sanılan ama hayatta olanlar, kayıp babasını arayıp birden fazla babası çıkanlar daha nice değişik olay ve hayatlar bu programda irdeleniyor. Kitlesini ekrana kitleyen program uzun yıllardır Müge Anlı sunumu ile ekranlardadır. Ve halen her sabah soluksuz izlenmeye devam etmektedir.

Müge Anlı Kimdir

46 yaşında olan Müge Anlı İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi İletişim fakültesinden mezun oldu. Yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Hukuk üzerine yapmıştır. Televizyoncu olan Burhan Akdağ ile evlenmiştir. Lidya isimli bir kızı vardır. Bu evlilik 2008 yılında sona ermiştir.
Ünlü Magazinci Şenay Düdek ile Dobra Dobra isimli magazin konulu bir program yapan Müge Anlı, bu programa daha sonra Kanal D’de Pakize Suda ile devam etmiştir. Bu programdan sonra Magazinciliği bırakıp tamamen sunuculuğa geçiş yapmıştır. ATV ekranlarında sunuculuğunu tek başına yaptığı Müge Anlı ile Tatlı Sert Programını sunmaya başladı. Ve halen devam etmektedir.

İletişim Telefon Numarası

Müge Anlı Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası 0212 354 44 25 – 0212 354 44 26

Müge Anlı İhbar Hattı Telefon Numarası 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17

Müge Anlı WhatsApp İhbar Hattı Telefon Numarası 0535 365 52 52

1 Mayıs 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)
  • TAHA GÜNER

    MERHABA MÜGE ABLA. Bildiğiniz üzere salgından dolayı uzaktan eğitime geçildi ve tablet ve bilgisayarlara ihtiyaç duyuldu. Biz 5 kardeşiz ve 4 kardeş okuyoruz. Küçük kardeşim EBA YA, üniversite öğrencisi olan ablamda derslerine erişemiyorlar. Evimiz de babamız tek çalışıyor ve asgari ücret alıyor. Maddi durumumuzun olmamasından dolayı ne bilgisayar ne de tablet alabiliyoruz. Kardeşim ve ablamı derse giremediklerıni görünce çok üzülüyorum. Ben de üniversite ye hazırlanıyorum. Sizden tek isteğim bize bilgisayar ve tablet göndermenizdir. Daha önce mail atmıştım ama cevap gelmedi ve bende yorum yazayım dedim. Tablet ve bilgisayar gönderirseniz çok sevinirim. ALLAH A EMANET OLUN. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

  • Kaynanam meryam parlak adına akulu sandalye istıyom 152 evler birinci cenk sokak no 2 kat 2 dayre 5 Bursa yıldırım