Arçelik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Arçelik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma için yazımızın devamında Çağrı Merkezi numarası paylaşılmıştır.

Arçelik Markasının Dünyadaki Konumu

Arçelik, dünya çapında bir firma özelliğini taşımaktadır. Bütün dünyada toplam 30.000 çalışanı, Türkiye, Çin, Rusya, Pakistan, Romanya, Tayland ve Güney Afrika’da olmak üzere tam 7 ülkede çok sayıda üretim tesisi, 11 markası ile, bunların başında Arçelik, Beko, Grunding ve diğer 8 markası ile 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ağıyla 130’u aşkın ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

1955 yılında ticari hayatına başlayan Arçelik, 1959 senesinde ülkemizin ilk çamaşır makinesini üretmiştir. Günümüzde tüm dünyaya ihracat yapmanın gururunu yaşamak ve ülkemize yaşatmaktadır.

Kurucusu Vehbi Koç olan şirketin politikası; ülke ekonomisinin güçlenmesi için tüm çabanın sarf edilmesi gerektiğidir. Müşteri memnuniyeti ön planda olan Arçelik markası, Müşteri hizmetleri yatırımı yaparak, zamanımızda 550’den fazla teknik servis noktası ile, ülke sınırları içinde neredeyse her yere hızlı müdahale edebilmektedir.

Topraklarımızın en geniş beyaz eşya ürün gamına sahip olan Arçelik, uygun fiyatlarıyla da müşteri bağlılığı olan bir firmadır. Arçelik çok satan bir marka olması sayesinde kendisine ham madde sağlayan diğer firmaları da ihya eden bir şirkettir.

7/24 hizmet veren teknik servis ağı sayesinde ürünleriniz hakkında kullanım bilgisi isteyebilir, şikayet ve problemlerinizi dile getirebilirsiniz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma İletişim Numarası: 444 0 888

8 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?