Kocaeli Çayırova İSU İletişim Telefon Numarası

Kocaeli Çayırova İSU İletişim Telefon Numarasını öğrenmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca Kocaeli su ve kanalizasyon idaresi çağrı merkezi numarası da yazımızdadır.

Kocaeli çayırova’da, Özgürlük Mahallesi İstiklal Cd. No:88 adresinde şube müdürlüğü olan Çayırova İSU’nun iletişim numaraları

Çayırova Şube Müdürlüğü Telefon Numaraları (0262) 317 30 30- (0262) 743 85 43

İSU Kocaeli su ve kanalizasyon idaresi çağrı merkezi numarası 185’tir. Şikayet ve önerileriniz için ayrıca başvuru ve her türlü bilgi almak için arayabilirsiniz.

E-Posta: alo185@isu.gov.tr

Kocaeli Çayırova Hakkında Türkiyenin nüfus bakımından en büyük 6. İli, İstanbul’un yanı başında, Marmara bölgesinin doğusunda yer alan Kocaeli’nin ilçesidir. Bilim, teknoloji, sanayi, ticaret kültür ve Turizm merkezi Kocaeli’nin 12 ilçesinden biridir. Kara, Hava, Deniz ve Demiryolu ulaşım ağı ile Dünya Şehri İstanbul’un yanı başında, sanayi, ticaret, finans ve ekonomide lokomotif olan Çayırova, İzmit körfezinin kuzeybatı kesiminde D100 ve E6 otoyolları arasında geniş düzlük ve çayırlık bir alanda yer almaktadır. Fatih Sultan Mehmet Han’ın otağını kurduğu Hünkar çayırından adını alan, samimi ve sımsıcak Anadolu insanının yaşadığı Çayırova zaman içinde her bakımdan büyüyüp gelişerek güzel bir yaşam şehri halini aldı.

Kocaeli Çayırova İSU İletişim Telefon Numarası ile alakalı diğer görseller

14 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)