Bim 15 Mart 2019 Çağrı Merkezi

Bim 15 Mart 2019 Aktüel ürünleri kataloğunda hangi ürünler olacak, cağrı merkezi olarak bu kampanyalı ürün linkini bu yazımızda paylaşacağız.

Bim 15 Mart 2019 Aktüel ürünleri içinde kampanyalı elektronik cihazlar, ev aletleri ve birbirinden uygun ürünler her zamanki gibi yer alacaktır. bu ürünleri yayınlanır yayınlanmaz burada paylaşacağız.

Bim 15 Mart 2019 Aktüel ürünleri içinde yine yüzümüzü güldüren indirimler ve avantajlı kampanyaları sabırsızlıkla bekliyoruz. Tam listeyi yayınlanır yayınlanmaz burada bulabilirsiniz.

Bim her hafta yaptığı indirimli ürünler ve fırsatlarla sıkı müşterilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu fırsatları kovalayanlar sayesinde haftanın en çok araştırılan konularından olmaktadır.

Bim 15 Mart 2019 Aktüel ürünleri linki çok yakıda burada olacak

Bim 15 mart 2019 hakkında diğer görseller.

bim 15 mart aktüel

26 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)
  • Azmi Uzunlar

    sizin devalı müşterilerinizdenolarak bim eski fiat ve ürün kalitesini bozmuştur daha önce bimde ucuz ve kaliteli iken aynı ürün komşu AVM lerde bime göre pahallı olduğu halde şimdi tam tersi olmuş hem kaliteyi düşürmüşsünüz hemde pahallı yapmışsınız hele bilhassa dışın baskısı fetö örgütünün arkasından giderek diğer AVM lere sizler dahada daha ileri giderek fiatları daha fahiş duruma getirmişsiniz hele hele kur kriziden sonra iyice vahim alarak bugüne kadar inançlı ve güvenilir olduğunuzdan devamlı sizlerden alışveriş yapıyorduk kur krizinden batı ve fetö fikirli AVM yanında durarak vahim bir alarak tamamen güvensiz duruma geldiniz kurun etkiliyemeyeceği yani yerli ürünleride diğer AVMler gibi kur etkisine sokmuşsunuz güvenimizi tekrar kazanmak için diğer AVMlerin etkisinden kurtulara hiçdeğils kur krizin önceki fiatlara yakın fiat uygularsanız biz tüktici olarak bekliyoruz bu şikayet ve talebimize ilgi göstereceğinizi umarak şimdiden teşekkür ederiz