Prima Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Prima müşteri hizmetlerine çoğu zaman şikayetlerinizi dile getirmek isteyebilirsiniz. Bebek bezi üreticileri’nden olan Prima markasının Çağrı merkezi numarasına yazımızın alt kısmından ulaşabilirsiniz. Türkiye’de en çok satılan ve bebek bezi üretimi denince akla ilk gelen, en çok tercih edilen bebek bezi markası olan Prima Bebek Bezinin satılan ürünlerin hemen hemen tamamı Kocaeli’de üretiliyor. Çalışma saatleri sadece hafta içi 08:45-16:45 arasıdır.

Prima bebek bezi ürünleri arasında olan Prima premium care ürünü bebeklerin hassas cildi için özenle üretilmiştir. Annelerin tercih ettiği prima ürünleri içinde ücreti yüksek olanlar arasında bulunmaktadır. Pediatristlerin bir numaralı tercihi olan Prima markası kalitesinin karşılığını en çok satan bebek bezi olmakla alıyor. Sızdırmazlığı ve bebeklerin cildine dost yapısıyla annelerin bebekleri için gönül rahatlığı ile kullandığı markadır. Annelerin birbirlerine tavsiye ettiği bebek bezi olan prime, şu sözlerle tavsiye edilmektedir; bebeğinin rahatını düşünen anneler Prima kullanır. 

Normalde diğer ülkelerde Pampers adı ile geçiyor ama Türkiye’de Prima markasıyla biliniyor. Birçok annenin bebeği için tercih ettiği marka olan Prima tahmin edebileceğiniz gibi yabancı bir marka. P&C tarafından üretiliyor ve Türkiye’de satılıyor. Prima müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Prima Müşteri Hizmetleri

Tüketici ilişkileri Çağrı merkezi numarası 0850 220 0911’dir.

Email : prima@primabebekbezi.com

Prima Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ile alakalı diğer görseller.

7 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)
  • ilyas nayır

    4 hafta sonra 3 üz bebeklerim olacak.bize sponsor olmanizi istiyorum.konya selcuklu da ikamet ediyorum