Ülker Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülker Müşteri hizmetlerine, şikayet ve önerileriniz için direk bağlanabileceğiniz numarayı yazımızda bulabilirsiniz. Bunun öncesinde kısaca Ülker Markasından bahsedelim.

Ülker, Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş ismiyle Asım Ülker ve Sabri Ülker tarafından 22.02.1944’te kurulan gıda şirketidir. Ülker 110 ülkeye ihracat yapan gıda sektörünün liderlerindendir. Gıda sektörünün üretim kısmında çok sayıda ürünü bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasındaki 108. sırada yer almıştır. Borsada da işlem gören Ülker Bisküvi, 70 yıl önce Eminönü’nde ufak bir atölyede 6 tane kazan, küçük bir fırın ve sadece üç işçi ile faaliyete başlamıştır.

Bugün gerek satış büyüklüğü gerekse kârlılığıyla Yıldız Holding’in amiral gemisidir. Dünya pazarına sunduğu 330 ürünüyle dünyanın dev gıda üreticileri arasına girmeyi başarmıştır. Kalite standartlarını belirleyen ve gıda güvenliğinin de ifadesi olan bütün belgelere sahiptir. Artık Günümüzde 3 neslin gayet iyi tanıdığı Ülker Bisküvi Mutlu anlar reklamı ile belleklerdedir. Marka bağlılığı en yüksek olan şirketlerdendir.

Ülker bisküvinin en bilindik ürünü hangisidir diye sorulsa kimse cevap olarak tek bir ürünü söyleyemez. Halley dese yok yok biskrem der. Çokoprens dese yok yok İkram der. Ülker markasıyla tek bir ürün favori değildir. Bu marka altında bir çok ürünü tek başına marka olmuştur. Ama bence en iyisi Halley’dir, yok yok Albeni benim favorim yok yav metro en iyisidir. karar veremedim şimdi. Neyse biz iletişim numarasını verelim biz.

Ülker Müşteri Hizmetleri

Ülker Bisküvi Müşteri Hizmetleri Numarası 0 (212) 567 15 67’dir.

Ülker Çikolata Sanayi İletişim Numarası 0 212 567 68 00

8 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?