Lifecell Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Lifecell, Turkcell’in sunduğu yeni bir operatör markasıdır. Yazımızda hem Lifecell nedir bundan bahsedeceğiz hem de müşteri hizmetleri İletişim Numarasını vereceğiz.

Lifecell, kullanıcılarının iletişim ayrıca eğlence ihtiyaçlarına cevap verecek, interneti çok daha ulaşılabilir, kullanımını kolay ve faydalı olmasını sağlayan, böylece de kullanıcının daha çok paylaşıp, daha çok ilham vermesi ayrıca daha çok gelişmesi için imkan sağlayan yeni nesil, çok daha kullanışlı dijital yeni bir operatör markasıdır.

Lifecell tamamen internet üzerinden ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir platformdur. Paket olarak sunulmaktadır. Bedava İnternetin bol olduğu bütçenize ve ihtiyacınıza göre paketiniz belirleyip bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Paket Güncel Fiyatlar

  • Lifecell Super Paket 49 TL,
  • Lifecell Exta paket 59 TL
  • Lifecell Pro paket 69 TL

Türkiye’de ilklere imza atmış bir marka olarak Turkcell yeni bir ilki Türk halkı ile tanıştırmıştır. Her şeyi sadece internet üzerinden yaptıran bir marka oldu. Burada klasik anlamda bilinen dakika ve sms yok. Tamamen internet üzerinden haberleşme var. Turkcell özellikle Bip’i konumladı aramalar konusunda. Bip üzerinden sınırsız bir şekilde Bip’ten Bip’e haberleşme var. Ayrıca Bip’tende her yöne arama’da yapılabilecek Lifecell ile.

Turkcell Bedava İnternet yerine sınırsız internet kavramını da böylelikle oturtmuş olacak.

Lifecell’i tercih edenler ister kendi telefonları ile bu tarifelere geçebilecek, isterlerse Lifecell’e özel olarak tasarlanan GM G6 akıllı telefon ile geçebilirler. Lifecell’e özel olarak tasarlandı ve Lifecell modu ile geliyor. otomatik olarak bütün aramalar ve aranmalar Bip üzerinden gerçekleşecek. Ülkemize Hayırlı olmasını diliyoruz.

Lifecell Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası 532’dir. ayrıca Bip’teki Lifecell Müşteri Hizmetleri kanalından mesajlaşarakta yardım alınabilir.

30 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)
  • mustafa Atatepe

    sağlık mersoneline internet verildi ama bana gelmedi bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum