Kayseri Şehir Hastanesi Randevu Numarası

Kayseri Şehir Hastanesi Randevu İletişim Numarası diğer hastanelerde olduğu gibi Alo 182 numarasından randevu alınabilir. Diğer randevu şekilleri ve hastane adres bilgileri yazının devamındadır.

Mersin, Yozgat, Isparta ve Adana’dan sonra beşinci şehir hastanesi Kayseri’mizde açıldı. 464.069M2kapalı alanı olan Kayseri Entegre Sağlık Kampüsünün, bin 607 yatak kapasitesi vardır.

Kayseri Şehir Hastanesinde hizmet alacak olan hasta ve yakınları için standardı yüksek fiziki ve teknik imkanlar sunulmaktadır. Hastane son teknoloji olan tıbbi cihazlarla hizmet vermektedir.

Odalarda, banyo, ayrı tuvalet, buzdolabı ve televizyon vardır. Ana hastanede tek kişilik oda sayısı 499’dur. Çift kişilik oda sayısı 259’tir. 361 adet poliklinik, 43 adet ameliyathane, 241 adet yoğun bakım yatak sayısı vardır. Ayrıca 26 yatakla diyaliz ünitesi hizmet vermektedir. 

Adres: Şeker Mah. Molu Cad. Kocasinan / Kayseri
Telefon : 0352 315 7700-01-02
WEB: kayserisehir.saglik.gov.tr
E-Posta: kayserisehir@saglik.gov.tr

Kayseri Şehir Hastanesi Randevu İletişim Numarası

1. Alo 182 yi arayıp,
2. Hastane web sitesi veya www.mhrs.gov.tr web adresine üye olup,
3. Üye olmadan, E-Devlet üzerinden, e-hizmetler sonra Sağlık Bakanlığı sonra MHRS randevu adımlarını takip edip,
4. MHRS Mobil uygulamalarını akıllı cihazlarınıza indirip randevu alabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi Randevu İletişim Numarası ile alakalı görseller


Kayseri Şehir Hastanesi Randevu Numarası

24 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)
  • “Kayseri Şehir Hastanesi” tam kapasite ile hizmet vermeye başladı mı?

    • Kayseri Şehir Hastanesi tam kapasite başladı ve önemli bir denetlemeden 100 tam puan alarak alnının akıyla çıktı.
      YDA tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, sağlık kurumları ve de kuruluşlarında kaliteli hizmetin sağlanması için hastaların ve çalışanların güvenliği öncelikli olmak üzere etkinlik, verimlilik, süreklilik, etkililik, ve zamanlılık, hastalar ile çalışanların memnuniyetine öncelik veren standartların uygulandığı Sağlıkta Kalite Standartları Değerlendirmesi, YDA Sağlık tarafından işletilen Kayseri Şehir Hastanesi’nde 27 Şubat -1 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi.

      Sağlık Bakanlığı tarafından görevlendirilen ekip tarafından hastanenin bütün birimlerinin yerinde görülerek, kalite standartları açısından sunulan tüm sağlık hizmetlerinin titizlikle ele alındığı değerlendirme sonunda, Kamu Özel İşbirliği modeliyle YDA Group tarafından yapımı gerçekleştirilen ve bin 607 yatak kapasiteye sahip Kayseri Şehir Hastanesi, tüm kamu ve özel hastaneler içerisinde 100 tam puan alan ilk kuruluş olma başarısını gösterdi.