Küçükçekmece Nikah Sarayı Randevu iletişim Numarası

Küçükçekmece Nikah Sarayı Randevu iletişim Numarası yazımızdadır. Nikah için çok nezih bir mekan olan Küçükçekmece Nikah Sarayı Küçükçekmece/İstanbul adresindedir. Detaylı adresi aşağıda bulabilirsiniz. Nikah tarihi alma için gerekli bilgilere vereceğimiz numaradan ulaşabilirsiniz. En ufak bir eksikte randevu alamayacağınızı bildirmek isteriz. Bu konuda hiçbir taviz yoktur.

Evrakları tamamladıktan sonra, ödemeniz gereken ücreti ödeyip randevunuzu istediğiniz tarihe alabilirsiniz. Tabi sizden önce kimse almadıysa.

Burada nikahınızı kıydırabileceğiniz gibi düğününüzün olduğu mekanda da nikah kıydırabilirsiniz. Tabi bunun için ödemeniz gereken ücret farklı olmaktadır.

Şöyle ki, bu mekan gerçekten çok güzel bir alanda harika bir şekilde inşa edilmiştir. İçinde çok yüksek tavanlı ve gösterişli olan nikah salonları farklı isimlendirilmiştir. İki salonda son iki nikahta kokteyl şeklinde ikramlı nikah yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Lale isimli Salonda Yemekli ve kokteyl ikramlı nikahlar yapılabilmektedir. 1000 kişiye hizmet verebilecek kapasitededir.

Küçükçekmece Nikah Sarayı Randevu iletişim Numarası ve adresi

Adres: Küçükçekmece Nikâh Sarayı E5 Yan Yol Üzeri Kartaltepe Mahallesi Hisar Sokak Sefaköy / Küçükçekmece

Tel :  411 07 60 Nikah Sarayı Santral

Faks : 411 07 57 – 411 07 59

17 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?