Pamukkale Turizm İletişim Numarası

Pamukkale Turizm İletişim Numarası başlıklı yazımızda firmanın kuruluş bilgilerine de yer vermek istedik. Pamukkale Turizm İletişim Numarasını yazının devamında bulabilirsiniz. Köklü bir firma olduğunu hatırlatmak için eskilerden nostalji bir resim koyduk.

Pamukkale Turizm, 1962 yılında Denizli’de Şehirlerarası otobüs şirketi olarak kurulmuştur. Şirketin Merkezi 1972 yılında İzmir’e taşınmıştır. Ülkemizdeki ilk şehir içi servis hizmeti sunan ve ilk çevrimiçi bilet rezervasyon hizmetine başlamış firmadır. Adını Denizlini doğa harikası Hierapolis yani Pamukkale’den almıştır. İlk seferleri Denizli-İstanbul ve Denizli-Ankara güzergahında gerçekleştirmiştir.

Seyahat etmek özgürlüktür sloganı ile ticari hayatına devam eden Pamukkale Turizm maalesef 2018 yılında konkordato yapmak zorunda kalmıştır. Şu anda faaliyetlerine kalitelerinden ödün vermeden aynen devam etmektedir. Topraklarımızda doğan ve büyük bir şirket olan Pamukkale Turizm ülkemiz için çok önemli bir değerdir. Türk Halkının desteği ile sıkıntılarını aşacağını düşünüyoruz.

Pamukkale Turizm’in, yolculuğu avantaja ve ayrıcalığa dönüştüren müşteri sadakat programı Pamukkart sanal bir karttır. Pamukkart 1,5 milyon aktif kullanıcıya ulaşmıştır. Bilet bedelinin %8’ini puan olarak biriktirerek sonraki yolculuklarınızda ücretsiz seyahat etmenizi sağlar ayrıca yapılan kampanyalardan yararlanmanıza olanak sağlar. Ülke Turizmine önemli katkıları olan Şirketin müşteri hizmetleri numarası aşağıdaki gibidir.

Pamukkale Müşteri Hizmetleri

Pamukkale Müşteri Hizmetleri iletişim numarası 0850 333 35 35’dir. 7/24 Hizmet vermektedir.

Pamukkale Turizm otobüs filosu ile alakalı görseller.

10 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?