Gediz Elektrik Kredi Kartı İle Fatura Ödeme Nereden, Nasıl Yapılır?

Gediz Elektrik faturası kredi kartı ile ödeme işlemlerini birçok farklı yerde gerçekleştirebilirsiniz. Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. müşterileri memnuniyetini misyon edinmiş bir şirket olarak, abonelerine fatura ödeme konusunda birçok kolaylık sağlamaktadır. Hem hizmet öncesi hem de hizmet sonrası en kaliteli desteği sunmak adına Gediz Elektrik, bütün teknolojik imkânları kullanmaktadır. Böylece müşteriler diledikleri yer ve zamanda fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Siz de Gediz Elektrik müşterisiyseniz ve kredi kartınızla elektrik faturalarınızı nasıl ödeyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız yazımızdan yararlanabilirsiniz. Bu yazımızda Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş ile ilgili bütün sorularınızın cevaplarını ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Gediz Elektrik

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. 2013 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuş bir elektrik tedarik şirketidir. Bir Aydem kuruluşu olarak elektrik tedarik ve dağıtım faaliyetlerine İzmir ili içinde başlayan Gediz Elektrik, kısa zaman içerisinde Manisa ilinde de hizmete başlamıştır. Bu iller içinde toplam 3 milyon kadar müşteriye ulaşmayı başaran Gediz Elektrik şirketinin bu başarısının ardında müşteri memnuniyetini temel alarak çalışmalarını sürdürmesi bulunmaktadır.

Enerji sektöründe verimliliği esas alan ve ülke kaynaklarını maksimum verimde kullanmaya gayret eden Gediz Elektrik hayatı daha da kolaylaştırıcı çözümlerle faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerine elektrik dağıtımı konusunda keyif ve rahatlık vaat eden şirketin hem hizmet öncesinde hem de hizmet sonrasında müşteri memnuniyetine yönelik uygulamaları takdirle karşılanmaktadır. Nitekim fatura ödeme işlemlerinde bile abonelerine birçok konuda kolaylık sağlamaktadır. Yazımızın devamında Gediz Elektrik faturanızı nasıl ödeyebileceğinize dair detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Gediz Elektrik Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme

Gediz Elektrik fatura ödemeleri ve borç sorgulama işlemleri, şirketin abonelerine sunduğu kolaylıklar ile internet üzerinden yapılabilmektedir. Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler üretmeye ve hem satış öncesi hem de satış sonrası en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteren bir elektrik tedarik şirketidir. Bu bağlamda elektrik hizmeti alan abonelerinin hayatını kolaylaştırıcı çözümlerle internet üzerinden faydalı bir hizmet sunmaktadır.

Gediz Elektrik aboneleri, satın aldıkları elektrik hizmetine karşılık belirlenen dönemlerde ödemeleri gereken faturaları internet üzerinden görüntüleyebilirler. Bu sayede faturanın eve ulaşıp ulaşmama derdi ve faturanın son ödeme gününün geçirilmesi gibi riskler yaşanmaz.

Aynı şekilde internet üzerinden sorgulaması yapılan faturanın borcu, yine internet üzerinden kredi kartı aracılığıyla kolaylıkla ödenebilmektedir. Bunun için Gediz Elektrik birçok farklı platformdan online fatura ödeme hizmetleri sağlamaktadır.

Gediz Elektrik Fatura Sorgulama

Gediz Elektrik şirketinin fatura sorgulama hizmeti, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak adına başlatılan internet uygulamasıdır. Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. resmi internet sitesi üzerinden girilebilen bu uygulama ile elektrik hizmeti alan aboneler faturalarını sorgulatarak güncel fatura detaylarını görüntüleyebilirler.

Söz konusu işlem için Gediz Elektrik resmi internet sitesine giriş yapın. Üst bölümde yer alan işlemler menüsünden “Hızlı Borç Sorgula” bağlantısına tıklayın. Sizden talep edilen sözleşme hesap numarasını ilgili alana girdikten sonra ekranda yer alan güvenlik kodunu doğru ve eksiksiz bir şekilde kutucuğa yazdıktan sonra “Ara” butonuna basın. Bu işlemlerin akabinde adınıza kayıtlı olan faturanın detaylarını internet üzerinden görüntüleyebileceksiniz.

Gediz Elektrik Fatura Ödeme

Gediz Elektrik fatura ödeme işlemleri, aboneler açısından kolaylıkla birçok yerden yapılabilmektedir. Siz de Gediz Elektrikten hizmet alıyorsanız, hizmetin karşılığı olarak kesilen faturanızı isterseniz nakit parayla isterseniz de kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte kredi kartı ödemelerinde Gediz Elektrik’in sunduğu taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Nakit ödemelerinizde de özellikle İzmir ve Manisa genelinde yaygın bir şekilde konumlandırılan Müşteri İlişkileri Merkezleri (MİM) aracılığıyla fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi Gediz Elektrik fatura ödemeleriniz nereden ve nasıl yapabileceğinizin detaylarına değinelim.

Gediz Elektrik Fatura Ödeme Noktaları

Gediz Elektrik faturanızı ödeyebileceğiniz kanallar, Gediz Elektrik şirketinin hizmet sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak adına oldukça önem verdiği konular arasında yer almaktadır. Gediz Elektrik abonesiyseniz adınıza kayıtlı faturayı ödeyebileceğiniz hizmet yerleri şunlardır:

  • Gediz Elektrik resmi internet sitesi üzerinde yer alan Online İşlemler menüsü
  • Gediz Elektrik şirketinin anlaşmalı olduğu bankaların; şubelerinden, bankamatiklerinden, internet şubesinden ve otomatik ödeme yönteminden
  • Gediz Elektrik yetkili kurumu olan Müşteri İlişkileri Merkezleri (MİM) şubelerinden
  • PTT şubelerinden

İzmir Gediz Elektrik Fatura Ödeme Kredi Kartı İle

İzmir Gediz Elektrik abonelerinin faturaları kredi kartı ile ödeme işlemleri sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde ödenebilmektedir. Kredi kartınız ile Gediz Elektrik faturanızı;

  • Online İşlemler menüsünden
  • Anlaşmalı bankaların şubelerinden veya ATM’lerinden
  • Anlaşmalı bankaların İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık hizmetlerinden
  • Anlaşmalı bankalara vereceğiniz otomatik ödeme talimatından

Ve daha birçok platformdan yararlanarak ödeyebilirsiniz.

Gediz Elektrik Online İşlemler

Gediz Elektrik Online İşlemler hizmetleri, abonelerin şirket ile ilgili işlemlerini internet üzerinden kolaylıkla yerine getirebilmeleri için tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça kolay olan ara yüzü ile Gediz Elektrik şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi Online İşlemler kanalıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Gediz Elektrik Online İşlemler menüsüne giriş yapmak için resmi internet sitesi üzerinde yer alan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bunun ardından yönlendirildiğiniz sayfada T.C kimlik numaranızla giriş yaparak kredi kartınızla adınıza kayıtlı olan faturayı online olarak ödeyebilirsiniz.

Gediz Elektrik Anlaşmalı Bankalar

Gediz Elektrik şirketinin anlaşmalı olduğu bankalar ile elektrik faturanızı ödemeniz mümkündür. Bunun için Gediz Elektrik şirketinin resmi internet sitesi üzerinde yer alan anlaşmalı bankaların listesine göz atabilirsiniz. Ülkemizde bankacılık alanında faaliyette bulunan hemen hemen bütün bankalarla anlaşması bulunan Gediz Elektrik bu sayede müşterilerine hizmet kolaylığı sağlamaktadır.

Gediz Elektrik Kredi Kartı İle Fatura Ödeme İnternetten

Gediz Elektrik faturası internet üzerinden kredi kartı ile ödemek için anlaşmalı bankaların hizmetlerinden yararlanılabilir. Müşterisi olduğunuz ve Gediz Elektrik şirketinin anlaşması olan bankanın internet bankacılığı hizmetini kullanarak kredi kartınızla elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Bunun yanında bankanızın size tanımış olduğu taksit fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Gediz Elektrik Fatura Ödeme Mobil Bankacılık

Gediz Elektrik faturasını mobil bankacılık hizmetleri ile ödemek için de anlaşmalı olan bankaların akıllı telefon uygulamalarından destek alabilirsiniz.

Gediz Elektrik Fatura Ödeme Otomatik Ödeme Talimatı

Gediz Elektrik faturası otomatik ödeme talimatı ile anlaşmalı bankaların sunduğu hizmetten yararlanılarak ödenebilmektedir. Söz konusu işlem için Gediz Elektrik ile anlaşması bulunan ve sizin de müşterisi olduğunuz bankaya faturanız ile şahsen başvurarak otomatik ödeme talimatında bulunmanız gerekmektedir.

Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezleri

Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezleri ile abonelerine doğrudan ödeme noktaları sağlamaktadır. Kısaca MİM olarak adlandırılan bu şubelerde elektrik faturanızı öderken sizden ekstra bir ücret talep edilmez. Gediz Elektrik tarafından yetkili kurum olarak hizmet sunan Müşteri İlişkileri Merkezlerinde isterseniz nakit isterseniz de kredi kartınızla fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulunduğunuz yere en yakın MİM şubesini öğrenmek için Gediz Elektrik resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gediz Elektrik TC Kimlik İle Borç Sorgulama

Gediz Elektrik borcunu TC kimlik numarası ile sorgulama işlemi yaparak, faturanız yanınızda değilken de adınıza kayıtlı olan faturayı internet üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Dolayısıyla borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için müşteri numarası ya da abone numarası gibi bilgilere gerek duyulmamaktadır.

Gediz Elektrik Abone No Sorgulama

Gediz Elektrik abone no sorgulama işlemleri de resmi internet sitesi üzerinde bulunan Online İşlemler menüsünden yapılabilmektedir. Gediz Elektrik şirketinden aldığınız hizmet için abone numaranızı öğrenmek istediğinizde online işlemlere giriş yaptıktan sonra abone olan kişinin TC kimlik numarası ile sorgulama işlemi başlatılabilmektedir.

5 Nisan 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?