Mustafa Karataş WhatsApp İletişim Telefon Numarası

Mustafa Karataş Hoca, Profesör Doktor ünvanına sahip olup hali hazırda her ramazan olduğu gibi bu ramazanda Show Tv ‘de sahur programı sunmaktadır. İzleyiciler programa Telefon numarası ile bağlanarak yada whatsapp numarasından iletişime geçerek merak ettiği dini sorulara cevap aramaktadırlar. Mustafa Hoca her gelen soruya ayet ve hadisler ışığında cevap vermektedir. Sizlerde merak ettiğiniz dini meseleleri programa bağlanarak Mustafa Karataş Hoca’ya sorabilirsiniz. Programda ayrıca her gün seçilmiş konular üzerine sohbetler yapılmaktadır. Her programda yeni bir konuk ağırlayarak içerik zenginleştirilmektedir.

Mustafa Karataş Kimdir

1961 Sivas doğumlu olan Mustafa Karataş evli ve 4 çocuğu vardır. Arapçanın yanı sıra ingilizce diline de hakimdir. M.Ü İlahiyat Bölümü mezunu olan hoca, yüksek lisans ve doktorasını M.Ü.S.B. E. Temel İslam Bilimleri Hadis Ana bilim Dalı yapmıştır. Şuanda İstanbul üniversitesi İlahiyat Fakültesinde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Kitap yazarak bir çok kalıcı esere imzasını atmıştır. Eserleri arasında, Hadislerde ve Uygulamada Yemek Duaları, İbadetlerde Ruh ve Şekil, Şifalar Kitabı, Hz. Peygamberin Beden Dili gibi kitaplar bulunmaktadır. Alanında bir çok makalesi bulunan Mustafa Karataş 2000 – 2007 yılları arasında Hadis Ana bilim Dalı Başkanlığını yapmıştır.

Mustafa Karataş WhatsApp İletişim Telefon Numarası

Mustafa Karataş Telefon Numarası 0212 702 87 87
Mustafa Karataş Whatsapp Hattı 0530 050 04 14

22 Mayıs 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (2 Yorum)
  • hacı kurt

    bu tarz programların sadece ramazan ayında değil her zaman yayında olması gerekiyor. soruların süzgeçten geçirilerek gereksiz sorular ile zaman kaybedilmemelidir.

  • kubilay peynircioğlu

    faydalı içeriklerinizi takip ediyorum. müşteri hizmetlerine bağlanma sitenizi başarılı buluyorum.