Regus Sanal Ofis Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Sanal Ofis kiralama için en uygun firmaları arayarak zaman kaybetmek istemiyorsanız, hemen size en iyi olduğunu düşündüğümüz firmaların Müşteri Hizmetlerine direk bağlanma ile faydalanabilirsiniz. Sanal ofis konusunda lider olan, müşterileri çok sayıda başarılı girişimci olan, kişilerin ve milyar dolarlık kuruluşların yer aldığı Regus dünyadaki en büyük esnek çalışma alanı tedarikçisidir. Ağlarında 3000’e yakın iş merkezi bulunuyor ve bunlar toplam 120 ülkede, 900’e yakın şehirde yer almaktadır.

Çeşitli türlerdeki sanal ofisler sahibi olan Regus’un ayrıca sayıları her gün artan mobil, sanal ofis ve iş yeri kurtarma hizmeti ile, işletmelerin ve çalışanların farklı fiyat aralıklarıyla istedikleri yer, zaman ve istedikleri türde çalışmalarını sağlıyor.

Hazır Ofis kiralama hizmeti sunan şirket 1989 yılında Brüksel’de kurulan Regus’un merkezi Lüksemburg’da bulunmaktadır. Ayrıca şirket, Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir.

Regus Sanal Ofis Çağrı Merkezi Numarası 0212 900 8254’tür

Sanal Ofis Nedir

Sanal ofis; Kurumların ve bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan girişimcilerin günümüzde tercih ettiği ofis sistemidir. Sanal ofis, şirketlerin kurulumunu yapabilmek için resmi bir adresi size sağlar ve girişimciler müşterilerini prestijli bir yerde karşılar. Birçok farklı hizmetinde alınabildiği bu ofisler maliyet açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Bir personel işe almadan telefonlarınıza bakan ve postalarınızı takip edip size bilgi veren bir temsilciniz olur.

8 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?