E-Ofis Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

E-Ofis Sanal Ofis ve Hazır Ofis Kiralama hizmeti için Yeşilköy EGS Business Blokları’nda, 2010 yılında kurulmuştur. 

Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma numarasını yazımızda bulabileceğiniz E-Ofis’ten bahsetmek gerekirse, İstanbul Hazır Ofis, Ankara Hazır Ofis, İzmir Hazır Ofis, Gaziantep Hazır Ofis, Bursa Hazır Ofis, Konya Hazır Ofis ve Mersin Hazır Ofis şubelerinde Sanal ofis, Hazır ofis ve Toplantı odası kullanımı hizmetleri vermektedir. Mobil çalışan, ofisinde değil de genelde operasyonda olan ve bir ofisin genel ve sürekli maliyetleri ile uğraşmak istemeyen, kurumlardan girişimcilere ve profesyonellere kadar farklı iş kollarında bulunan şirketlere %80’e varan maliyet avantajıyla, gerek teknolojik alt yapı, gerek modern bir ofis ve toplantı odalarıyla kaliteli ofis çözümleri sunan bir şirkettir. 30000m2 üzerinde ofis alanı, 800’den fazla hazır ofis, 4000 adet üzerinde sanal ofis ile hizmet vermektedir. Vizyonları, Hızla büyüyen Hazır ofis ve Sanal ofis sektörünün en fazla tercih edilen ve Hazır Ofis Şirketleri arasında, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektir.

Çağrı Merkezi Numarası

Modern olan ve fonksiyonel mobilyalar ile dekor yapılmış, farklı m2’lerde, sadece size özel, kapalı ofis alanları için, ayrıca, verimli çalışmak için aklınızdaki tüm kurulum ve hizmetlere sahip bir ofis ortamı için 7/24 açık Çağrı Merkezi Numarası 444 34 80’i arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralama ile ekstra hizmetlerden faydalanma fırsatı da bulursunuz. Örneğin toplantı odası ihtiyacınız olduğunda E-ofis size çok yardımcı olacaktır.

8 Şubat 2019 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?